guy fucking a friend sister he like when his friend sister jack him off.free sexhomemade porn pawg with bubble butt n dildo. oral pleasure session with lewd babe.website sexy woman is horny and she has her pussy on fire.
U svetu i u Srbiji obeležava se Svetski dan Roma koji je ustanovljen sa ciljem da se ukaže na njihov težak položaj. U Srbiji, prema poslednjem popisu, živi više od 147.000 pripadnika te nacionalne manjine. Svetski dan Roma obeležava od 1990. godine u znak sećanja na održavalje prvog Svetskog kongresa Roma održanog od 7. do 11. aprila 1971. godine u Česfildu kod Londona. Za romsku himnu je tada utvrđena pesma „Đelem, đelem“, a dogovoren je i izgled zastave Roma sa točkom kao centralnim simbolom.
Na prvom kongresu je i utvrđen opšti naziv Romi, koji na romskom znači čovek, kazala je Ana Janković Stojanović, zamenica gradonačelnika Leskovca.Ona je dodala grad Leskovac posvećeno radi na unapređenju uslova života i rada Roma i to potkrepila činjenicom da je dosta uloženo u infrastrukturu u onim delovima grada gde žive pripadnici ove nacionalne manjine.
Kako je kazala kompletno su uređene ulice Sutjeska i Radanska, izrađeni su i planovi za naselje Slavka Zlatanovića, kontinuirano su deljeni paketi socijalno ugroženom stanovništvu zbog epidemije coronavirusa kada je podeljeno preko 1.000 paketa. Uređen je i teren u naselju Slavka Zlatanovića.
Zamenica gradonačelnika je istakla podatak da grad Leskovac ima najviše Roma u odnosu na broj stanovnika jer prema raspoloživim podacima u našem gradu živi preko 8.000 Roma, a u okolnim mestima još oko 4.000.Kako je rečeno Leskovac je jedini grad u Srbiji koji ima Dom kulture Roma.
Koordinarorka grada Leskovca za romska pitanja Aleksandra Stojanović govorila je o uključivanju Roma u sve tokove života, a posebno se osvrnula na njihovo zapošljavanje i iznela činjenicu da je samo za proteklih godinu dana zaposleno 150 pripadnika ove nacionalne manjine u novootvorenim kompanijama. Ona je naglasila da je osnovna težnja da se stvore uslovi za njihovo školovanje.
U ime romske zajednice zahvalio se je direktor Doma kulture roma Srećko Živković koji je pozvao sugrađane da danas u periodu od 13 do 15 sati prate uživo on line prenos koncerta romske mizike koji će biti održan u Leskovačkom kulturnom centru.
Ovom prilikom najavljena je i masovna imunizacija Roma koja će se obaviti u ponedeljak u Domu kulture Roma i konstatovano je da je vakcinacija jedini način da se izađe iz pandemije kovida 19.
Komentari su zatvoreni.