Televizija 4S - Vesti za Leskovac, Bojnik, Lebane i Medveđu

guy fucking a friend sister he like when his friend sister jack him off.free sex homemade porn pawg with bubble butt n dildo. oral pleasure session with lewd babe.website sexy woman is horny and she has her pussy on fire.
wannaporn.com https://ohsexvideos.net wemadeporn.net

GRADSKI VEĆNICI DONELI ODLUKU O UMANJENJU PLAĆANJA DOPRINOSA ZA UREĐENJE GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA INVESTITORIMA NA PODRUČJU ZELENE ZONE

Ova odluka doneta je u cilju podsticaja za ulaganje svim investitorima na potezu Zelene zone, kako za strane, tako i za domaće investitore, kazao je gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović.

On je naglasio da je grad Leskovac po četvrti put dobio BFC sertifikat o povoljnom poslovnom okruženju. Cvetanović je podvukao da je naš grad jedini u Srbiji koji u kontntinuitetu dobija ovaj sertifikat, a jedino Nova Gradiška u Republici Srpskoj u regionu poseduje pored Leskovca ovaj sertifikat.

Pored Aptiva i Statovca još jedan značajni investitor iz Turske je zainteresovan za izgradnju pogona na ovoj lokaciji.

Kako je kazao Cvetanović lokalna samouprava želi da u Leskovac dođe što veći broj investitora što će označiti i otvaranje novih radnih mesta, tržišno poslovanje i konkurentnost pri zapošljavanju mladih koji žele da ostanu u Leskovcu, što je i cilj aktuelnog rukovovodstva.

Ova odluka je značajan podsticaj privrednicima i nije ograničena na vrstu delatnosti ili broj radnika koji će biti zaposlen.

Ova odluka, kako je ocenjeno u znatnoj meri će doprineti privlačenju investitora jer je za to već iskazano veliko interesovanje, zaključio je Cvetanović.

 

 

Komentari su zatvoreni.