Televizija 4S - Vesti za Leskovac, Bojnik, Lebane i Medveđu

guy fucking a friend sister he like when his friend sister jack him off.free sex homemade porn pawg with bubble butt n dildo. oral pleasure session with lewd babe.website sexy woman is horny and she has her pussy on fire.
wannaporn.com https://ohsexvideos.net wemadeporn.net

Vodovod: Ilegalno priključenje na mrežu u Bogojevcu

Krivicom meštana iz Bogojevca noćas je došlo do prestanka urednog vodosnabdevanja svih građana u Navalinu i Bogojevcu.

Zbog pokušaja da se ilegalno priključe na kanalizacionu mrežu na lokaciji ulice Mladena Cvetkovića 34A, oštećena je javna gradska vodovodna mreža, dovedena je u pitanje ispravnost vode za piće zbog vandalskog upada u vodosistem nestručnih i neovlašćenih lica koja su saučestvovala u ovom divljačkom incident, kažu iz leskovačkog Vodovoda.

Protiv počinioca, vlasnika objekta i rukovaoca mašinom koji je vršio iskop, podnete su krivične prijave tužilaštvu. Od nadležnih organa očekujemo da najstrožije sankcionišu ovakav postupak, kako se lanac takvih postupaka ne bi nastavio, navodi se u saopštenju Vodovoda Leskovac.

Javno komunalno preduzeće Vodovod obaveštava građane da su sve ekipe na terenu i da ulažu napore da se ponovo uspostavi režim redovnog vodosnabdevanja, kako bi Navalin i Bogojevce dobili pitku vodu.

Takođe, preduzeće poziva sve građane da nas obaveste ukoliko primete slične radnje na kanalizacionoj ili vodovodnoj mreži od strane nesavesnih građana. Za ispravnost pitke vode nadležne su nezavisne institucije koje angažuje leskovačko preduzeće Vodovod.

Ovakvim postupcima građani dovode u pitanje zdravlje svojih sugrađana i zato ih opominjemo da takve aktivnosti ubuduće ne rade, u suprotnom će Vodovod tražiti najstrožije sankcionisanje, zaključuje se u saopštenju.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentari su zatvoreni.