Televizija 4S - Vesti za Leskovac, Bojnik, Lebane i Medveđu

guy fucking a friend sister he like when his friend sister jack him off.free sex homemade porn pawg with bubble butt n dildo. oral pleasure session with lewd babe.website sexy woman is horny and she has her pussy on fire.
wannaporn.com https://ohsexvideos.net wemadeporn.net

MINISTARKE MESAROVIĆ I ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI POSETILE SU PORODIČNO DOMAĆINSTVO MARKOVIĆ U VELIKOJ GRABOVNICI

Porodica Marković uzgaja pored paprike i drugo povrće na 60 ari. I pored toga što je domaćica Marina Marković profesor muzičkog obrazovanja i izuzetan prosvetni radnik ona sa suprugom Goranom i svojim sinovima i snajama radi na uzgoju, ali i preradi paprike u kvalitetan ajvar i zato zaslužuje puno poštovanje, kazao je gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović.On je dodao da grad Leskovac stimuliše poljoprivrednu proizvodnju kroz mnoge subvencije koje su ove godine iznosile oko 181 milion dinara.

Ministarke Mesarović i Đurđević Stamenkovski uzele su učešće i u pečenju leskovačke ajvarke i upoznale se sa procesom i recepturom proizvodnje ajvara.

Vredna domaćica Marina Marković ističe da se u proizvodnju paprike uključila još davnih devedesetih godina i da ovo nije nimalo lak rad, ali da se posao ipak obavlja sa puno ljubavi.

Ministarke Mesarović i Đurđević Stamenkovski obišle su magacinski prostor ovog domaćinstva i konstatovale da ovi vredni domaćini imaju pravo na bespovratnu pomoć u visini od 500.000 koja bi poslužila za proširenje proizvodnih kapaciteta i izgradnju hladnjače.

Kako je rekla ministarka privrede Andrijana Mesarović država mora dodatno da pomogne i kod plasmana proizvoda i velikim prodajnim lancima.

Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski konstatovala je da ova porodica treba da bude uzor i mladima koji bi krenuli u ovaj vid proizvodnje.

Kako su se složile ministarke i predstavnici lokalne samouprave u što kraćem roku potrebno je pružiti finansijsku pomoć Markovićima jer proizvode ajvar na tradicionalni način i uz puno truda, rada i ljubavi.

Komentari su zatvoreni.