Televizija 4S - Vesti za Leskovac, Bojnik, Lebane i Medveđu

guy fucking a friend sister he like when his friend sister jack him off.free sex homemade porn pawg with bubble butt n dildo. oral pleasure session with lewd babe.website sexy woman is horny and she has her pussy on fire.
wannaporn.com https://ohsexvideos.net wemadeporn.net

MLADI TALENTI GRADA LESKOVCA DANAS DOBILI SVETOSAVSKE NAGRADE

Vredni mladi ljudi, vukovci, pobednici na republičkim takmičenjima, uspešni sportisti, nadareni umetnici, najbolji studenti danas su se okupili u višenamenskoj hali Partizan kako bi preuzeli ugovore za dodelu novčanih nagrada preko Fonda za mlade talente.

Vrednost ugovora za ukupno 296 talenata je 8,8 miliona dinara koji će danas biti isplaćeni iz budžeta grada. Lokalna samouprava grada Leskovca od 2013. godine dva puta godišnje, na Savindan i na Dan grada, nagrađuje mlade ljude tako da je do sada 121,8 miliona dinara isplaćeno za njih 4500.

Osnivač Fonda za mlade talente i prošlogodišnji dobitnik Svetosavske nagarade Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović je svoj deci, svim mladim ljudima i prosvetnim radnicima čestitao školsku slavu Sveti Sava i naglasio da je ponosan jer zna da dok Leskovac ima takvu mladost ima stabilnu sadašnjost i budućnost.On je dodao da lokalna samouprava želi da osnaži sva nastojanja mladih da budu jedan od najvažnijihj stubova društva.

Vaši rezultati, uspesi i pobede pokazatelj su dobrih godina i decenija pred nama. Dokaz su da Leskovac ima vredne i marljive mlade ljude, voljne da svoj put trasiraju znanjem i upornošću, promotere pravih vrednosti koji nama pružaju podstrek da neumorno radimo kako bismo nastavili sa stvaranjem još boljeg i modernijeg grada.

Vaš uspeh je vaša lična sreća, ponos vaših roditelja i porodica, ali sreća i ponos i svih nas, čitavog Leskovca i naše prelepe Srbije. Zato je naša obaveza da nastavimo sa promovisanjem znanja, posvećenosti i rada i uvek budemo vaša podrška i stabilan partner.

Jelena Stanković koja je pre tačno godinu dana istim povodom govorila na dodeli svetosavskih nagrada, ali iz ugla dobitnika: „Danas se ponosno obraćam ispred lokalne samouprave, jer sam upravo prošle godine na dodeli od strane gradonačelnika Gorana Cvetanovića dobila priliku da se pridružim njegovom timu. Za godinu dana iskustva mogu slobodno reci da su transparentnost, profesionalnost i timski rad ono što odlikuje rad lokalne samouprave.

Mnogo toga je već učinjeno na polju omladinske politike od kada je rukovodstvo gradom preuzeo gradonačelnik dr Goran Cvetanović, o čemu je već bilo govora, tako da Leskovac više nije grad koji se olako odriče mladih ljudi. Naprotiv, postali smo grad pod čijim nebom ima mesta za sve i to se da primetiti iz godine u godinu. Uslovi da svoju nadarenost i stečeno znanje primene u praksi mladim ljudima nisu nikada bili dostupniji. S tim u vezi, mora se priznati i činjenica da se obrazovanost i energija mladih ne cene i vrednuju samo kroz nagrađivanja poput ovog današnjeg, već i davanjem izvesnih poluga odgovornosti u ključnim ustanovama i organima naše lokalne samouprave“, poručio je danas Dragoljub Đorđević.

Jovana Stanković, student Filozofskog fakulteta u Nišu čiji prosek ocena do sada iznosi 9,57, je ovom prilikom kazala: „Mi smo tu da pokažemo da je Leskovac grad velikih umova, uspešnih mladih ljudi na svim poljima nauke i kulture koji su najbolji ambasadori našeg grada.

Kako je konstatovano grad Leskovac će i dalje nastaviti da ulaže u prosperitet grada i zalaže se za nagrade mladim telentima.

Komentari su zatvoreni.