Televizija 4S - Vesti za Leskovac, Bojnik, Lebane i Medveđu

guy fucking a friend sister he like when his friend sister jack him off.free sex homemade porn pawg with bubble butt n dildo. oral pleasure session with lewd babe.website sexy woman is horny and she has her pussy on fire.
wannaporn.com https://ohsexvideos.net wemadeporn.net

U SPORTSKOJ HALI „PARTIZAN“ JUČE ODRŽAN TURNIR U ŽENSKOM FUDBALU

U  Sportskoj hali „Partizan“ juče je održan prvi Turnir u ženskom malom fudbalu, na kome su se nadmetala četiri ženska fudbalska tima: ŽFK „Lavice“ iz Leskovca, ŽFK „Vučice iz Vučja, ŽFK „Dinamo“ iz Vranja i ŽFK „Preševo“ iz Preševa.

Ovu sportsku manifestaciju, koja se ove godine organizuje u čast Dana grada, otvorio je član Gradskog veća, Aleksandar Pejčić. On je rekao da je ideja o organizaciji ovog turnira proistekla iz želje da se promoviše ženski fudbal i da se njime ruše predrasude o fudbalu kao muškoj igri, a zatim ubeđenje da će ovaj turnir postati lepa tradicija i da će u godinama koje su pred nama okupljati klubove iz cele Srbije. Podsetio je i da je grad Leskovac ove godine za finansiranje sportskih klubova i udruženja izdvojio 120 miliona dinara, kao i da su nedavno svim fudbalskim klubovima sa teritorije grada Leskovca podeljene lopte, a pored stadiona sa veštačkom travom postavljeni kontejneri, koje koriste članice ŽFK Lavice za presvlačenje.

Pre početka turnira obratila se i Ana Stojanović, trener ŽFK „Lavica“koja je naglasila da grad  izdvaja velika sredstva za ovaj klub i da je pomoć neophodna u afirmaciji zdravih stilova života.

Na ovom turniru trijumfovala je ekipa Preševa iz istoimenog grada, a ne manje sportskih veština pokazale su i fudbalerke ŽFK Vučice iz Vučja, kao i ekipe ŽFK Lavice iz Leskovca i Dinama iz Vranja.

Komentari su zatvoreni.